Avatar uživatele
Adéla Joon

Screen. Jak udělat fotku obrazovky mám Google Chrom a přes tu klavesu mi to nejde…

Kdo by zas měl blbé kecy tak ptám se po 2. protože mi nikdo neodpověděl že by mi to pomohlo!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4458 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

To s prohlížečem nemá nic společného. Ještě jednou : zmáčkni klávesu PrtScrn, tím dostaneš snímek obrazovky do schránky ( tu nevidíš). Pak otevřeš příslušenství ⇒ malování a v malování dáš úpravy⇒ vložit a objeví se ti ten snímek. Pak dáš Uložit jako… a uložíš ho kam pořebuješ. U Gadwinu je to jednodušší, protože se uloží obrázet sám, do složky kterou si vytvoří v dokumentech „Print screen files“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tekumseh

Google Chrom na to nemá žádný vliv, problém bude někde mezi židlí a klávesnicí..:-).
Jak už ti radili u předchozího dotazu – zmačkni PrintScreen, je to tlačítko vpravo nahoře na klávesnici – po zmáčknutí uloží obsah obrazovky do schránky a pak už stačí vložit kam potřebuješ stisknutím (CTRL + V).
Možná ti to nefunguje proto, že na tvé klávesnici je potřeba pro aktivaci PrintScreen stisknout zároveň i nějakou funkční klávesu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nikkol

já používám tohle:
http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/zachy­covani_obrazov­ky/screenshot-captor/?g[hledano]=scre­enshot%20captor&g[oz]=2­.102.01

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

Než budeš mít připomínky, že ti někdo špatně radí tak se nauč pracovat z PC a nečumákuj po netu . Screen plochy je základní činnost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek