Adéla Joon

Screen. Jak udělat fotku obrazovky mám Google Chrom a přes tu klavesu mi to nejde…

Kdo by zas měl blbé kecy tak ptám se po 2. protože mi nikdo neodpověděl že by mi to pomohlo!

Nejlepší odpověď
Sůwa

To s prohlížečem nemá nic společného. Ještě jednou : zmáčkni klávesu PrtScrn, tím dostaneš snímek obrazovky do schránky ( tu nevidíš). Pak otevřeš příslušenství ⇒ malování a v malování dáš úpravy⇒ vložit a objeví se ti ten snímek. Pak dáš Uložit jako… a uložíš ho kam pořebuješ. U Gadwinu je to jednodušší, protože se uloží obrázet sám, do složky kterou si vytvoří v dokumentech „Print screen files“.

Další odpovědi
tekumseh

Google Chrom na to nemá žádný vliv, problém bude někde mezi židlí a klávesnicí..:-).
Jak už ti radili u předchozího dotazu – zmačkni PrintScreen, je to tlačítko vpravo nahoře na klávesnici – po zmáčknutí uloží obsah obrazovky do schránky a pak už stačí vložit kam potřebuješ stisknutím (CTRL + V).
Možná ti to nefunguje proto, že na tvé klávesnici je potřeba pro aktivaci PrintScreen stisknout zároveň i nějakou funkční klávesu.

Nikkol

já používám tohle:
http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/zachy­covani_obrazov­ky/screenshot-captor/?g[hledano]=scre­enshot%20captor&g[oz]=2­.102.01

RomanP

Než budeš mít připomínky, že ti někdo špatně radí tak se nauč pracovat z PC a nečumákuj po netu . Screen plochy je základní činnost.