okoun

Google chrom

Má google chrom nejakou výhodu oproti internet explorer?
Doplňuji:
A mohu mít v počítači dva internetové prohlížeče???

Nejlepší odpověď
inspektorcz

Jako výhodu bych u Google Chrome viděl větší bezpečnost počítače než při používání Exploreru. Důvod je prostý. Explorer je nejpoužívanější prohlížeč na světě, proto přes něj také nejvíce útočí všelijaká internetová havěť (viry, červi, trojské koně).

Osobně také doporučuji Chrome kvůli rychlosti (Google má s vyhledáváním na internetu větší zkušenosti než Microsoft). Další výhoda je dle mého názoru také jednoduchost a přehlednost Chrome. Google totiž Chrome vytvořil na základě pečlivého pozorování uživatelských zvyků i konkurenčních prohlížečů.

Další odpovědi
kenyrts

V počítači můžete mít tolik prohlížečů kolik vám bude vyhovovat,třeba na každy server jinný.
Google chrom také používám,ale jenom kvůli rychlosti pouze na jeden server,ale jinak mi moc nevyhovuje,kvůli nastavení a své jednoduchosti,sám používám 5 prohlížečů a počítač mám čistý bez nějaké havěti z netu,ono také záleží jak máte PC zabezpečený.

lemra@lina

No měl by být o něco rychlejší, ale jedná se pořád (pokud mi něco neuniklo) jen o testovací beta verzi, která má pořád svoje mouchy. Zlatá Mozilla 🙂

LuciJe

Je rychlejší a bezpečnější. V počítači můžete mít více prohlížečů – jeden si nastavíte jako výchozí (v tom se Vám budou otevírat například stránky, které otevřete odkazem z emailu staženého do PC, z dokumentů nebo stažené do PC), ostatní budete používat, když se Vám to zrovna bude hodit.

StreeHonzák

si piš že má výhodu

polarka.51

v počítači můžeš mít kolik chčes prohlízeču mozillu operu explorer chrome atd