Jiří Bohumil

Nemáte stejný problém s prohlížením serveru Odpovědi.cz?

Dnes mám nějaký „pech“ (viz můj předchozí dotaz).:-(((
Ještě – při spuštění prohlížení serveru „odpovědi.cz“ mi najednou vyběhne na text „Odpovědí“ šedé pole bez obrázku, nebo nápisu, pouze v pravém horním rohu je likvidační křížek. Pokud na křížek kliknu, někdy pole zmizí, někdy ne. Ale okamžitě se mi zablokuje prohlížení a posun serveru odpovědi.cz.
Při kliknutí na pole se spustí nějaký server s adresou go.eu.bbel… a pak mi naskočí reklama „dm.bio“ -dm drogerie markt… Ale ani její stránky nejdou prohlížet a prohlížení se zablokuje (NB se „kousne“), občas se z NB ozve zvuk (tut), NB na nic nereaguje a pomůže pouze totální vypnutí.
Jinak prohlížení na jiných serverech jde bez problémů.
Při dalším spuštění „odpovědi.cz“ jde po určitou dobu vše OK (viz vložení mého dotazu), ale po určité době se situace opět opakuje. Nemáte někdo podobný problém, případně nevíte, o co by mohlo jít? Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
orwell

Jo, mám podobný problém a trvá to už pár dní. Zatím vždycky zabral likvidační křížek, takže to nijak neřeším. Taky si myslím, že jde o nějaký nový způsob vnucování reklam. Teď právě mi v rámečku pod nápisem „diskuze“ běží jakási reklama na polévku z červené řepy + další blbosti o které nestojím a dokonce i s občasným zvukem, aniž bych ji jakkoliv aktivoval. Neustále toho přibývá a začínám mít stejné myšlenky jako Kepler.

Další odpovědi
Altair-AC

Máš tam natahany nějaký sajrajt ( v prohlížeči ) .Preinstaluj ho .Pokud máš Windows a používáš google chrome ,tak tam musíš mít i prohlížeč Microsoft edge (zkus vyhledat).Jestliže ho najdete ,tak vymazejte google chrome nebo jiný prohlížeč (ale ne edge) a stáhněte ho přes edge zpět .Měl by být čistý a rychlý …

Kepler

Konkrétně tenhle problém nemám, ale domnívám se, že jde o stále agresivnější reklamu, kterou tvůj firewall nezvládá. Mně momentálně dost vytáčí reklamy, které zakrývají celé „odpovědi“ a dokonce uvažuju, že tenhle web opustím právě kvůli tomu. Nenažranost majitelů nezná mezí. Jediné, co mě napadá, že máš PC něčím napaden a tak bych zkusil jiný antivir. Dost se dnes doporučuje Comodo.

briketka10

Též se mi objevuje DM Bio Drogerie „My vaříme s chutí“.
Na obrázku je dřevěná palička s medem.
Přitom se často otevře recept na polévku z červené řepy.
Tento zavírám křížkem, ale je to otravné ☹

Při další reklamě ten problém samozřejmě není.

Nesmíte na odkaz klikat, jen ho zavřít.
,,,
Panenko skákavá, zas to tam bylo. Osypu se :(

orestez

Tam bude víc problémů. 1 s hardwerem, https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Beep_k%C3%B3d
Hledat „chybové kódy pc“ .

Z PC by měl úplně zmizet adobe flash player. Takže rozloučit a odinstalovat.

Někdo instaloval free program a odsouhlasil instalaci nějakého doplňku prohlížeče. Najít v Programy odinstalovat. Prohlížeč vyčistit v jeho nastavení, vrátit do čistého stavu, respktv tovární nastavení.

Problémy s ovladači se vyřeší odstraněním ovladače u té žlutě označené položky. Restartujte pc, ovladač si systém nainstaluje po startu.

anonym

V prvé řadě doporučuji nainstalovat doplněk který ti bude blokovat reklamu na webu. Pokud používáš Google Chrome, dobře, určitě se ho drž, technicky je to nejvyspělejší prohlížeč a doplňek pro něj blokující reklamu najdeš tady https://chrome­.google.com/web­store/detail/ad­block-plus/cfhdojbkjhnklbpkda­ibdccddilifddb?hl=cs … stačí otevřít odkaz a klepnout na tlačítko [přidat do chromu] vpravo nahoře … většina problémů které vyplývají z chybného zobrazení reklamy tak zmizí.

Pokud používáš firefox, existuje i pro něj stejný doplněk zde https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/ad­block-plus/ instalace je triviální, stačí jen klepnout na zelené tlačítko …

Pokud používáš prohlížeč Opera stejný doplněk pro blokování reklam je zde https://addon­s.opera.com/cs/ex­tensions/deta­ils/opera-adblock/?display=cs

briketka10

Nyní jsem hovořila s PC expertem, ten přišel ke mně a podíval se
na tu reklamu a je to pouze a jen reklama podporována serverem
Odpovědi.cz nikým jiným.

Jak píše kolega Kepler!
Nikde jinde se neobjevuje, nebo ano?
Nemusíte se mnou souhlasit, ale je to tak.
Žádné jiné mouchy v tom nejsou…

briketka10

orestez

Hele, kdybych si odinstalovala Adobe Flash Player,
nevím, jak bych prohlížela filmy a hudbu z netu.
Ten k tomu přeci slouží:
Adobe Flash Player je software určený pro prohlížení animací a filmů pomocí počítačových programů jako je například webový prohlížeč

anonym

Vektorové animace už také dávno nerealizuje FLASH ale dělají se většinou pomocí SVG a javascriptu, rastrové animace pak třeba pomocí CANVAS … tedy technologií integrovaných ve všech prohlížečích nevyžadujících jakýkoliv doplněk …

anonym

Filmy a hudba na netu už se dávno do prohlížeče neposílá přes FLASH doplněk, to je mýtus … podporu pro přehrávání videa a zvuku má už samotné HTML5 … flash skutečně není potřeba a je velmi rozumné ho odinstalovat. Je to dnes už jen bezpečnostní díra a především stojí za většinou pádů/záseků internetového prolížeče právě tento nespolehlivý doplňek kterému i ADOBE už dávno ukončilo podporu a odepsalo jej …

briketka10

Mám NTB vyčištěný mým správcem.
Kontroluje mi ho vzdálenou podporou:
https://www.te­amviewer.com/cs/

orestez

Mě stačí mít zakázaný JavaScript. Nikdo mě nic čistit nebude.

anonym

😁 jako webový vývojář se nápadu na vypnutý javascript musím jen pousmát … velmi hloupé opravdu :) moderní web který staví na klientských single page aplikacích se bez javascriptu neobejde a vypnout jeho podporu, to už si můžete rovnou vypnout podporu HTML a CSS 🙂

anonym

Pár let zpět mezi vývojáři ještě platilo nepsané pravidlo že web by měli tvořit tak aby javascript realizoval jen nějaký komfort navíc ale měl by fungovat i bez něj. Toto nepsané pravidlo ale už několik let nikdo nedodržuje. Vypinat javascript tedy brzy bude stejné jako byste prohlížeč prostě odinstaloval, javascript se stává klíčovou/prakticky nejdůležitější technologií internetového prohlížeče.