Gus_Fring

Sbíráte anebo jste sbírali nějaké sběratelské kartičky?

Já jako malý sbíral Pokémony a vždy, když bylo nějaké Euro nebo MS, tak v Tescu apod. dávali k určitému nákupu nad nějakou hodnotu i fotbalové kartičky. Takže i ty jsem sbíral.

Včera jsem se na internetu dočetl, že teď hodně zase frčí Pokémoni a vzácné karty se prodávají za hodně. :)

Nejlepší odpověď
Filip84

Já jsem, poněkud, nemohl sbírat pokémony, nebo něco z Tesca, když pokémoni, ani Tesco, nebyli.

Sestřenka sbírala nějaké koně, z Brava, nebo něčeho podobného, tak myslím, že tak 1/2 roku jsem taky nějaké koně měl, teda ty kartičky, a pak jsem jí to za něco vyměnil. Nevím, už je to dlouho! 🙂

Další odpovědi
elkon

Ne, ale jako kluk jsem sbíral zápalkové nálepky. Bylo to za éry podniku Solo Sušice. Některé byly velké i 30cm. Byly to originály, nikoli použité, tyto zápalky se vyvážely do celého světa.

Rokio

Nikoliv. Nikdy jsem nic nesbíral.