Evženie

Samsung Y – v úložišti je nedostatek místa

potřebuji poradit co dělat když chci aktualizovat aplikace,ale hlásí mi,že v extérním úložišti není dost místa.Prosím o radu jak postupovat.Díky
Doplňuji:
Už jsem toho dost vymazala,ale pořád to nestačí.Tím se chci optat zda nemůže být chyba i někde jinde.

Odpovědi
Tw!st

tak snad to jde pochopit i z toho co jsi sama napsala prostě máš zaplněné uložiště takže musíš něco smazat aby jsi měla víc místa

mojitek

Tenhle Samsung testovali v DTestu ,a je to totální propadák ze všech testovaných mobilů v této cenové relaci.Mimo jiné taky pro velmi malou paměť..