tomovka

Samsung Galaxy Xcover 2 (gt-7710) se nenabíjí. Je problém v baterii či konektoru?

Po připojení na nabíječku se mobil zapne, zobrazí se načítací kolečko, ale hned poté se mobil vypne. Takhle se to dvakrát třikrát opakuje a poté nic. Problém nastal po úplném vybití baterie – ale nabít jsem zkoušel neoriginálním kabelem, takže se ptám, jestli problém je v baterii či konektoru.

EDIT: mobil byl přes noc na nabíječce

Odpovědi
gecco

Nech ten telefon na nabíječce klidně 15–20 minut a teprve poté jej zkus zapnout – chování, které popisuješ, je při zcela vybité baterii normální…
😉
Originální/ne­originální kabel je ve většině případů lhostejné (pokud odpovídá konektor, samozřejmě)…