BZ

Samsung galaxy s3 mini – jak ukládat nová slova při psaní textu?

Prosím o radu, jak uložit nová slova, které mobil nezná, tak aby při dalším psaní (při použití T9 slovníku) už se mi ty slova ukazovali v nabídce? Nemůžu na to přijít, kde to najdu. Ráda používám při psaní sms T9 slovník a když potřebuji jiné slovo než je v nabídce, tak musím toto psaní vypnout a vyťukat normálně. Kde si ty slova ukládat, co zmáčknout, aby to pro příště bylo uložené? Moc děkuji :)..

Odpovědi
mosoj

No to by měl vědět ten telefon a nabídnout tuto možnost.

karbilka

mám stejný problém, mobil jsem prohledala skrz naskrz, všechna možná nastavení a nenašla to, takže T9 nepoužívám. Projela jsem taky hodně diskuzí a nic, tak doufám, že se tu někdo najde s odpovědí