DDarent

Samsung Galaxy 10.1

Když budu mít Samsung galaxy Tab P7500 10.1 Android 3.1 Honeycomb CZ 16GB Wifi a budu si chtít koupit DS (dokovací stanici) tak se vyplatí koupit s QWERTZ/Y klávesnicí nebo bez???

Nejlepší odpověď
kazisvět

já používám DS pro Samsung Galaxy Tab bez klávesnice a vůbec mně nechybí. Krátké texty se dobře píšou na dotykovém displeji.
Pokud plánujete psát na tabletu dlouhé texty, tak klávesnici zvažte. Z vlastní zkušenosti však uvádím, že externí klávesnici k přenosným počítačům jsem měl a nikdy jsem ji pořádně nevyužil.