misak25

Nevíte, jak vyřešit samovolné zamykání obrazovky u mobilu iPhone?

Mám rok a půl iPhone SE – asi před měsícem mi mobil začal z ničeho nic nabízet vypnutí(„vypněte přejetím“).Navíc se mi samovolně dělají screenshoty a mobil se neustále uzamyká. Někde jsem četla, že je možné, že se jedná o vir.Takže pokud máte nějaké odpovědi – kromě servisu – budu moc vděčná.

-
Původní
samovolné zamykání obrazovky iPhone

Odpovědi
kajicek94

Pravděpodobně půjde o rozbité zamykací tlačítko, pokud se na obrazovce zobrazuje „vypněte přejetím“. Vyzkoušejte obnovit tovární data, jestli máte podezření na vir. A pokud jej máte rok a půl, tak je podle zákona ještě půl roku v záruce – já bych ho reklamoval.