Avatar uživatele
festn

S pritelkyni zijem uz skoro rok, cekame spolu detatko pristi rok. Ale dneska mne dostala zistil sem zesi psala s nejakym

klukem rikala zejeto kamarad ten ji psal lasko a takove ze skoda zeto dite nema snim atak nevim sem stoho vedle

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4563 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Chápu,že Tě to rozhodilo,ale aspoň máš jistotu,že to dítě jeho není.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

To nic, potřebovala si s někým popovídat. Třeba si s ní málo povídáš ........

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mucillinka

Todle člověka raní a naštve. Já jsem na takové věci háklivá, pokud vztah, tak ve dvouch lidech a ne ve třech nebo i víc..To už není vztah, nenůže být žádná důvěra. Třeba je to její bývalý přítel. Já osobně bych se jí na to přímo zeptala, s kým chce být a co jí chybí, že má zapotřebí si psát s někým jiným a ještě k tomu, když ji oslovuje tak moc důvěrně. Mám na to možná až moc nadsazený názor, ale v těchto věcech mám ráda jasno. Držím palce, hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

My ženy potřebujeme být obletované a potřebujeme s partnerem mluvit, klábosit, kecat… Víc se s ní bavte a povídejte si s ní, snáze tak zjistíte, když jí něco bude chybět – a budete to moci včas napravit.

Kamarády tolerujte – žárlivou scénou partnerku leda vženete do kamarádovy náruče. Já naopak oceňuji, že mne manžel pustí klidně i na večeři s kamarádem ze studií, ještě pohlídá děti. Proč bych mu zahýbala, když toho nejlepšího mužského mám doma?

Je mi jasné, že Vás to ranilo, ale zkuste to vydržet a zvýšenou péčí (né sledováním a výčitkami) o přítelkyni zlepšete Váš vztah.

Držím palce!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek