festn

S pritelkyni zijem uz skoro rok, cekame spolu detatko pristi rok. Ale dneska mne dostala zistil sem zesi psala s nejakym

klukem rikala zejeto kamarad ten ji psal lasko a takove ze skoda zeto dite nema snim atak nevim sem stoho vedle

Nejlepší odpověď
hanny 2

Chápu,že Tě to rozhodilo,ale aspoň máš jistotu,že to dítě jeho není.

Další odpovědi
Drap

To nic, potřebovala si s někým popovídat. Třeba si s ní málo povídáš ........

Mucillinka

Todle člověka raní a naštve. Já jsem na takové věci háklivá, pokud vztah, tak ve dvouch lidech a ne ve třech nebo i víc..To už není vztah, nenůže být žádná důvěra. Třeba je to její bývalý přítel. Já osobně bych se jí na to přímo zeptala, s kým chce být a co jí chybí, že má zapotřebí si psát s někým jiným a ještě k tomu, když ji oslovuje tak moc důvěrně. Mám na to možná až moc nadsazený názor, ale v těchto věcech mám ráda jasno. Držím palce, hodně štěstí.

Deli

My ženy potřebujeme být obletované a potřebujeme s partnerem mluvit, klábosit, kecat… Víc se s ní bavte a povídejte si s ní, snáze tak zjistíte, když jí něco bude chybět – a budete to moci včas napravit.

Kamarády tolerujte – žárlivou scénou partnerku leda vženete do kamarádovy náruče. Já naopak oceňuji, že mne manžel pustí klidně i na večeři s kamarádem ze studií, ještě pohlídá děti. Proč bych mu zahýbala, když toho nejlepšího mužského mám doma?

Je mi jasné, že Vás to ranilo, ale zkuste to vydržet a zvýšenou péčí (né sledováním a výčitkami) o přítelkyni zlepšete Váš vztah.

Držím palce!