Avatar uživatele
Vesmir27

Co dělat, aby pták nerušil svým křikem mé spaní?

Zdravím, chtěl bych se zeptat na vcelku netradiční otázku. Bydlím v paneláku v prvním patře a asi tak dva dny zpět se mi před domem na nějakém stromě usídlil nějaký noční zpěvný pták, který má velice pronikavý křik, tudíž se mi nedaří zrovna dobře usnout. Ovšem bojím se jít ven ho jít vyplašit, aby odletěl někam jinam a dal mi pokoj (mohl by být chráněný, ekoteroristi atd..). Co se dá udělat, aby ten pták zmizel? Měl bych zavolat odchytovou službu nebo policii pro rušení nočního klidu? :D

Edit:

Nebojím se noci, ale toho aby mě nenaháněli ekoteroristi, když ho sestřelím airsoftkou. Ale podle odpovědí soudím, že si pro něj budu muset opravdu dojít sám. Představa policie nahánějící ptáka na stromě mi přišla směšná, ale nějak jsem nevěděl co jiného udělat. Špunty si kvůli němu kupovat nebudu.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2549 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Kup si klapky na uši. Podávat trestní oznámení na neznámého ptáka je nesmysl. Policie tady neni od toho, aby honila nějaké ptáky. Ber tak, že ti ptáci zde byli dříve než my.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klaproth

Policie se o noční honění ptáka nepostará. Tento problém zůstane v tvých rukách.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Tak ho tam choď plašit přes den, když večer se bojíš. Určitě tam přes den spí, když vykřikoval celou noc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Panthe

Jestli ten zvuk proniká i přes zavřené okno zkus špunty do uší.

Speciálně na spaní za docela přijatelnou cenu:
https://www.auris-audio.cz/spunty-do-usi-na-spani-proti-chrapani

Případně tahle žhavá novinka v podobě regulovatelných špuntů od Knops:
http://www.de­signvid.cz/pro­dukty/knops-jsou-lehce-nastavitelni-ochranci-pro-vase-usi.html

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Zavolat ochránce přírody a ty mu vysvětlí, že by mohl změnit stanoviště

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

zastřelit ptáka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek