Pella

Lze do notebooku Lenovo C340 přidat paměťovou kartu pro rozšíření paměti?

Na notebooku Lenovo C340 je paměť pouze 117 GB. Lze přidat paměťovou kartu na rozšíření paměti? Viděla bych to jako nejjednodušší řešení ale v tomhle se moc nevyznám.
Už jsem si našla i kartu, kterou bych použila: SanDisk MicroSDXC 128GB Extreme Plus A2 UHS-I (V30) U3

Odpovědi
Edison

Pokud tomu nerozumíš, doporučuji poradit se osobně s někým, kdo tomu rozumí. 1. kvůli výběru vhodné karty, 2. kvůli správnému nastavení karty. Možností je tam víc a každá má své výhody a nevýhody.

jáára

117GB RAM je dostatečný, ne? Je to takový divný číslo, ale proč ne. Jako server.
_
Jinak paměťový karty používat na data = ztráta dat.

Dochy

doplňovat SDD disk micro SD pamětí je podle mého blbost. Výkon, spolehlivost i životnost nebudou vhodné pro použití na notebooku.