Avatar uživatele
mrNikelou

Rozešel jsem se sholkou kvůli její nejlepší kamarádce aprostě jsem se zabouch ale nechci ublížit tý bejvalí co teď??

Doplňuji:
Všem děkuju za radu a zůstanu asi s tou kamarádkou a hanny 2 ty jsi hrozná pesimistka protože ta kamarádka je do mě stejnej blázen jako já do ní :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 3957 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jsemtady

Teď bude docela prdel až vás to za chvíli omrzí a najednou si vzpomeneš že tato je docela pí.. a že ta původní byla super … mno i takové věci se dějou. Ono je potřeba rozlišovat chtíč a lásku 🙂

Mno toto už neřeš už jsi jí ublížil … nevím jestli jí bude srát víc ztráta kamarádky nebo tebe. To už fakt neřeš a ať ti to alespoň klapne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Už se stalo, ublížils jí až dost, já tě nesoudím, nemám na to právo, to se prostě stane, doufám, že ti to s touhle novou bude stát zato, hodně štěstí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

To sis teda pospíšil! Teď jsem zvědavá,jestli tě za chvíli neukamenujou obě!
Doplňuji:
Já vám to moc přeju a buďte zamilovaní hodně dlouho! Vím moc dobře co to je – ta nejkrásnější věc na světě!!!

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Je to někdy těžké, ale pokud ji máš opravdu rád, tak se asi nedá nic dělat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Viki super

jestli si jí řekl že máš jinou holku ale ve větě:promiň ale já mám už jinou holku a jestli ti nebude vadit že se s tebou roscházím můžeš být se můžeme být přátele
Tak to ti odpustí a jestli jsem ti tím nějak ublížila tak se ti moc omlouvám a příště ti do toho nebudu zasahovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Udělej to tak jak to cítíš. Uvědom si, že se jedná o tvé štěstí a spokojenost. Když budeš brát ohledy na bejvalku, tak tě to bude jen brzdit a omezovat. Jestli je vám spolu dobře, tak neber ohledy na bejvalku. Vím, že to zní celkem hnusně, ale je to tak. Tohle se prostě děje, že není s tím člověkem tak šťastný a štěstí na něj čeká jinde. Je na tobě jak si to odůvodníš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mariuhana007

Uz je pozde,hodne si ji ublízil
Ale jak chces,rozhodni se sam podle svého srdce nebo jak se citís a uvidis ono to nejak dobre dopadne :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek