Říká se, že příležitost dělá zloděje! Využili jste ji ?!

Nejlepší odpověď
fcoop

Každý – i kdyby ukradl jen jednu třešni – třeba sousedovi,zrovna když se nedíval.

Další odpovědi
Sůwa

Určitě ano, ale evidenci si o tom nevedu 🙂

YanZo

Ano, ale jinak než ostatní. Pro mě je příležitost k zlodějině vždy příležitostí mít ze sebe radost. Směju se všem, kteří mluví o tom, že každý by toho využil. Není hezčího pocitu než někomu vrátit jeho špatně vrácené peníze, nebo vrátit peněženku. O velkých krádežích už není nutné ani uvažovat. Tak to vidím já.

ivzez

Ne.