Vašek123

Reklamace mobilu 25.10.

Když jsem dal mobil na reklamaci 25.9.2014 a ještě mi nepřišel tak od jakého data porušili kupní smlouvu už dnes 25.10.2014 nebo až další den ? :)

Odpovědi
setapouch

Na vyrizeni reklamac ma podavajici 30 dnu. Lhuta zacina bezt dnem nasledujicim prevzeti, tj. ve tvem pripade zacina 26.9.
Doplňuji:
Nenavidim zdejsi mrnavy textbox, na mobilu se text vubec neda cist a zkontrolovat. Omluvte, prosim, ty chyby.

Banán88

kupni smlouva obsahuje dodatek casu vymezenemu pro zbozi v reklamaci?

ivzez

Nedodržení lhůty k vyřízení reklamace není porušením kupní smlouvy. V uvedeném případě začala reklamační lhůta běžet 26. září a konec připadá na víkend. Poslední den k vyřízení reklamace se posouvá na nejbližší pracovní den (pondělí 27. 10.).

Teprve v případě, že reklamace nebude vyřízena ani
27. října, budete mít právo odstoupit od kupní smlouvy.