facebook.com/slecny

Regionální soutěže krásy v ČR

Jaké všechny regionální soutěže krásy existují v ČR? Dejte prosím odkazy.
Doplňuji:
Díky, mě by zajímaly hlavně ty, které se vážou k určitému regionu, oblasti (kraj, okres, velké město, pohoří, atd.).

Odpovědi
Jolllie

Našla jsem MISS ČR, Česká MISS, MISS junior, MISS aerobic, MISS babička dále iMISS (Miss internetu), dále jsou méně známé (nebo známé ale bez televize) – např. Dívka Blesku, Šípu, MISS Academia, MISS agro, MISS orient, MISS silonky, MISS léto, MISS internet junior, MISS golf, MISS pláž…včetně krajských MISS – MISS Olomouckého kraje, MISS východní čechy, MISS Luhačovice…je jich asi nespočet :D

www.imiss.cz/in­dex.php
www.missaerobik.cz
www.missjunior.cz
www.missnet.cz/
www.miss-cr.cz/
www.missacademia.cz
www.miss-silonky.cz/
www.missorient.cz/
www.missagro.cz/
www.blesk.cz
www.sip.cz
www.missleto.cz/
www.miss-internet.cz/
www.missgolf.cz/
www.missolomou­ckehokraje.cz/
www.missvychod­nicechy.cz/
www.misspribram­ska.cz/
www.missaquila.cz/
missplaz.cz/
www.miss.luha­covice.cz/
www.miss-liberecka.cz/in­dex.htm

Zdroj: seznam.cz/hledat

Fridolinek

U nás je to třeba Kočka rádia Jih, Miss mokré tričko, Miss Roma, Miss mléko atd.:-) Je toho strašná spousta, většinou to ale organizují právě rádia nebo velké obchodní společnosti a řetězce:-D