w1

realitni kancelář SOLANDIA invest s.r.o.,mate zkušenosti?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Nemám:-)))
Není rok, abych nekoupila nebo neprodala nějakou nemovitost, ale nikdy k tomu RK nepotřebuji, vše mi za pár korun cca 10tisíc zařídí notář:-)
A nejlepší je, že se nestresuji, zda mě nějaká realitka neokrade:-)))

Další odpovědi
ivzez

Souhlasím se Zlatokopkou: RK se vyhněte. Neušetří Vám téměř žádný čas
(čas, který byste ušetřili za návštěvy nemovitosti, ztratíte napravováním toho,
co Vám RK „pokazí“) a bude to mnohem dražší než notář nebo advokát …