shaldon

Reaguje display mobilu Samsung Star III S5220 i na gelové nehty? Děkuju :)

Nejlepší odpověď
HakitoCZ

Pokud vím, novější dotykové displeje nesnímají tlak, ale teplotu. Takže by to s gelovými, nebo jakýmikoli jinými nehty fungovat nemělo.
Jen bříška prstů.
Každopádně v každém lepším obchodě si můžeš mobil vyzkoušet a uvidíš sama.

Další odpovědi
Reuef

jelikoz ma kapacitni display tak ti bude reagovat jenom na briska prstu popripade na specialni stylus

marijakes

Když dotykový, tak na dotyk čehokoli ne?

mosoj

Hm. Dotykové displeje nikdy nereagovaly na změnu teploty. To by byly sakramentsky pomalé displeje.
Starší a lacinější typy vyhodnocují změnu odporu, novější, dražší a citlivější vyhodnocují změnu kapacity. Uvedené veličiny se měří uvnitř displeje.
Takže raagují na dotyk čehokoliv.Jenom u těch odporových je třeba více přitlačit.