Lucy13

Randění-..

jak získat kluka.? Můj typ? vymakaní kluci to se mě strašně líbí když mám na co sáhnout..

Nejlepší odpověď
quentos

být sama sebou, na nic si nehrát; využít svého ženského šarmu, přirozeně (!) flirtovat a nečekat, až Ti doslova a do písmene spadne do klína – čili chce to aktivitu, ale přiměřenou…

Další odpovědi
Miroslavst

Nezlob se, ale myslíš, že to je všechno?
Cituji: „ymakaní kluci to se mě strašně líbí když mám na co sáhnout..“ a myšlení na úrovni mimina. To bys opravdu chtěla?
Doplňuji:
Ne, netvrdím, že by namakaní kluci museli být rovnou myšlením na úrovni mimina, ale je to jakési přirovnání k tomu, co se Lucy13 líbí.
Jednoduše řečeno, není nic důležité, hlavně že si může na něco sáhnout. Opravdu namakaného. To ostatní vlastně není tak rozhodující. Myslím, že to není správná volba.

rynek878

Nechte se vést svými city,tyto rady berte jen jako zpestření Vaší otázky,protože Vám radí,třeba také ti, kteří májí sami se sebou v této oblasti velké problémy.Stačí,když se budete více kolem sebe dívat,určitě zavadíte o něco,co Vám padne do oka.

PostApMan

Kdo řek že namakaní kluci maj myšlení na úrovni minima ? Sám posiluju a rád, a to tedy znamená že každým větším svalem mi klesá iq ? To pěkně děkuju – teď jsem se urazil :D

Ne ale vážně, partnera se dá získat asi tím způsobem co popisuje Quentos (+/- záleží na situaci), ale žádnej zaručenej způsob na sehnání partnera není.

anonym

i kdyz zalezi na tom jak se vam partner libi to je prvni vec ktera nas zaujme na protejsku tak je stejne dulezite jak na nas zapusobi chovanim,vzdelanim pristupu k zivotu

straširybka

Pokud hledáš zatím kluka jen tak na chlubení se a záleží ti opravdu jen na vzhledu, tak potom vymakaní ano. ale obecně si myslím, že pokud se chlapovi líbíš a on tobě, jde to samo. pokud mu nebudeš sympatická, podle mě nemáš šanci. když ho budeš uhánět, o to se ještě bude zmenšovat…

BIGFOOT

Jen ne tak, jak to dělají VIP zlatokopky. A vymakaní být můžou, ale vypatlaní ne. BIGFOOT

Zdroj: Špatný příklad – bulvár