Lgee

Raději byste žíly 1000 let nebo 10 let?

V případě že byste se nemohly zabít (zůstalo by vám vaše momentální tělo)

--
Opět stejný dotaz – ptáte se jen žen, nebo i mužů: Žily, nebo žili?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
CTTON

1000 let.

Geniální otázka!
Lgee je fakt borec… Lepší otázky dokážu vymyslet akorát já..

anonym

1000 let.

Rokio

1000 let.

Pokud by moje tělo nestárlo, tak bych raději žil jedno tisíciletí než pouhých deset let.

Je mi 23 let a fyzicky jsem na tom dobře. Mám jen lehkou nadváhu, lehkou alergii a trochu problémy se srdcem, ale celkově se cítím dobře. Duševní nemoc je stabilizovaná.

Jestliže by se tyto zdravotní problémy už nezhoršovaly, tak bych to bral.

Nela56

1000 let.

První bych jen chtěla říct, že pokud se ptáte nás všech na odpovědi.cz, měli byste mít v koncovkách měkké i :) A jinak určitě 1000 let z mnoha důvodů :)

led

10 let

Chýba mi tu možnosť inej odpovede.
Uvedený anketový čas nie je podstatný.

Radšej budem žiť plnohodnotný krátky život, než dlhý „život“ naplnený prázdnym čakaním na smrť.

PS.
To sa mi hovorí, keď ako tvrdí mimozemský privandrovalec aliendrone, ako čarodejnica žijem už niekoľko tisícročí 🙂

Hufnágl

1000 let.

Rrrrrrrrr