nesnasims

Rada-fotky

Nevíte kde se dají fotky, které jsou vyfoceny digitálním fotoaparátem a jsou v pc,převést na ty typické fotky ( myslím ty které se dřív dělávaly na takovem speciálním fotopapíru), chtěl bych je do rámečku.A popř. nevíte kolik to cca stojí?díky moc za odpověědi

Odpovědi
hanulka11

ulož si je z fo´táku do pc a nahraj si ty , které budeš chtít vyvolat na cd ,s tím zajdi do nějakého fofolabu …tam si vybereš rozměry fotek -ceny jsou od 1– 5kč standartní velikosti
Doplňuji:
oprava… fotolabu