KLADÍVKO

!ráda bych zjistila jestli mám s někým něco společného!

baví mne tancovat, poslouchat písničky a celkově miluju hudbu a co baví vás?

Nejlepší odpověď
quentos

také mám rád/a muziku

taky je jednou z mých největších vášní. Sice jenom pasivně – na nic nehraju – , ale zato upřímně.
Jakmile se někde termínově kříží ňákej koncert se scrabblovým turnajem, koncert má u mě vždycky přednost ;{)>

Další odpovědi
bolak

mám jiné koníčky(napište jaké prosím)

mým největším koníčkem je takzvané linkování

>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-mate-konicky-to-co-vas-opravdu-bavi-a-zajima (bzum)
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nejake-konicky (bzum)
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-dost-casu-na-sve-konicky (bzum)
>http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-delate-ve-volnem-case-mate-nejakeho-konicka (bzum)

tak už v tom zase lítám…

M.

také mám rád/a muziku

Doplňuji:

  1. Tahle stránka není pro dotazy tohoto typu.

ii) Za chvíli tě s tímto přístupem smažou nebo aspoň tvé příspěvky (v to docela doufám :D)
iii) Pokud si hledáš kamarád(k)y, jsou jiné stránky, pro tebe asi nejvhodnější Alík, jak se tak dívám na „chování“.

anonym

také mám rád/a muziku

Doplňuji:
pokud mám stres, špatnou náladu, tak si pustím Queen, floydy, Uriáše, ale taky Hegerovou (šansony) a to mne naladí na strunu, že jsem splachovací. Hudba je droga, aspoň pro mne.

anonym

mám jiné koníčky(napište jaké prosím)

Doplňuji:
Nejraději mám čtení knih, přírodu a zvířata – zajímám se i o ta, která žila v pravěku. Také ráda poslouchám hudbu a občas se podívám na nějaký film. Luštím křížovky a hraji mobilní hry – bývám i ráda na internetu.

Kapicka

také mám rád/a muziku

Doplňuji:
Ale také velice ráda kreslím portréty slavných celebrit a samozřejmě nejvíce ze všeho zvířata 🙂

www

mám jiné koníčky(napište jaké prosím)

Na otázky podobného typu je celá řada chatovacích serverů, zaměřených dle zájmů.
Sem tyto otázky ale nepatří.

Teky

také mám rád/a muziku

honza19hk

mám jiné koníčky(napište jaké prosím)

bohužel tě nepotěším,já jsem sběratel vojenské pásové i kolové techniky (např Tatra 813 8×8,VT-55,VT-34,BVP2,OT64 SKOT atd…) Hudba mě tedy moc nebere.

Tykeww

také mám rád/a muziku

everest

také mám rád/a muziku