Vlcak05

Rád bych se seznámil s nějakou milou slečnou, můžete mi poradit nějakou dobrou seznamku?

Nejlepší odpověď
Edison

Reálný život. Nejvíce odfiltruje ty, co jsou falešní a přetvařují se.

Další odpovědi
yamynka

Za sebe bych doporučila https://www.sez­namka.cz/ a nebo pak mrkněte na https://www.top­seznamky.cz/ tam mají další seznamky včetně recenzí.

Drap

Najdi si ji raději bez seznamky. Příležitostí jsou stovky.

elkon

Nebýt líný a zajít někam do společnosti, nebo na koupaliště a pod.

nyjono

Kamarádka se seznámila na Badoo.
Jiná kamarádka byla aktivní na několika seznamkách zdarma a všichni chlapi si chtěli jen „užít“.
Ale osobní zkušenosti nemám

hapiky

Bohužel stále platí, že někteří balí holky, někteří se nechávají balit.
Dodnes musím s úsměvem vzpomínat na to, jak se seznamoval můj kamarád. Nosil totiž stále u sebe čokoládové bonbóny(za komančů byly jedny z nejlepších, které se daly koupit). Úspěšnost sice nebyla veliká, ale bonbónů bylo v balíčku dost. Když jsem ho po čase potkal a dožadoval se bonbónu řekl, že je už nenosí, že už má doma svoji pralinku.
Vždy nejvíce platilo: Buď něco nabídnout, nebo se (jakože neúčelně) na něco zeptat! Humor je dobrá pomůcka. Jen proboha přímo neříkej, že se s ní chceš seznámit!

anonym

jistě, reálný život. Prostě se pochybuj mezi lidmi a nepotřebuješ seznamku. Jde o to že největší nevýhoda jakékoliv seznamky je v tom že klade příliš velký důraz na fotografie, tak opravdu milou slečnu nenajdeš. Najdeš jen hezkou slečnu o které si myslíš že by mohla být i milá a ematická a ono ejhle není … seznamky dokonale odstíní jakoukoliv možnost odhalit charakter takže s nimi budeš příliš často narážet na charaktery které za to prostě nestojí a v reálném světě bys to i velmi snadno odhalil, stačilo by být svědkem jediného pohoršeného komentáře směrem k rodičům poté co třeba odmítli hned koupit nový iphone když se ten starý „omylem“ připletl do ždímačky. Nebo přímo hysterického záchvatu a pohoršení nad někým kdo si kolem dovolil projít v sandálech s ponožkami … to hned pochopíš, že se jedná o slépku, ale na internetu to prostě takhle rychle nepoznáš a příliš dlouho podléháš iluzím které vytváří nalíčené pozlátko na fotografiích 🙂

ATLAS.CZ

Určitě REALNÝ ZIVOT(Bar, vlak, metro…)
Kdybys chtel seznamku tak je super BADOO
Jinak preju hodně stěstí pri hledani te spravné lásky…