Dick

Rád bych po internetu koupil komb.lednici.Dle jakých parametrů vybírat,popř.do­poručte typ a značku.

Nejlepší odpověď
Alesh

Mrkni na nějaký porovnávač třeba viz odkaz. Pro hrubou představu to stačí. Parametry máš vysvětlené, když najedeš myší na otazník vpravo nahoře u daného parametru.

Zdroj: http://lednice­.heureka.cz/

Další odpovědi
P.T.

Kupovat lednici na netu je nesmysl. Není nad to, poradit se v obchodě s prodavačem a na místě si NAŽIVO srovnat více modelů a hlavně v případě, že bude po doručení k vám domů poškozená se dá okamžitě problém řešit. S přepravníma službama je to peklo. Moc nechápu nákupy těchto věcí na netu, ale pokud se k tomu odvážíte, přeju mnoho štěstí.