sab523

Pužívá cleverbot smajlíky? :D

používá?

Odpovědi
lejdy.můn

Myslím, že na emotikony je ten chlapec krátkej. 🙂 Šla jsem si teď za ním na pár minutek splknout, na ty smajlíky jsem se ho při řeči několikrát výslovně ptala a sama jsem dělala smajla snad za každým druhým slovem, aby je případně ode mě odkoukal…a nic, stejně byl dál studenej jak ten psí čumák.
Tady aspoň názorně vidíš, že opravdový emoce ve virtuálním světě naprogramovat nejdou. 🙂