Nancy Novotn

Pustí mě na koncert když mi ještě nebylo 15 let?

Dobrý den
Chtěla jsem jít na koncert ale pak mi došlo že mě tam vlastně asi nepustí když mi ještě nebylo 15 let Ale přeci jen se chci ujistit Takže mám na vás jednu otázku Pustí mě samotnou na koncert když mi ještě nebylo 15 let? Předem všem moc děkuji za odpovědi

Odpovědi
Malvína

Asi také dost záleží na tom, o jaký koncert se jedná. Co takhle zkusit napsat pořadateli, pohledat na stránkách. Spousta koncertů se uvádí na Facebooku, kde bývají i diskuze. Určitě bych tam napsala.

Asdasda

Asi by neměl být problém. A pokud by byl, tak by to byli neuvěřitelně zlí, bezcitní a krutí lidé a tak bych k nim ani po 15 nebo 18 narozeninách ze zásady nechodila, abych takové lidi nepodporovala.

Edison

Rozhodně záleží na pořadateli.