bobby231111

Nevíte, co znamená pupínek na ženské genitálii?

Dobrý den, můžu se zeptat..
Při sprchovaní když jsem se chtěla tam dole holit jsem nahmatala pupínek (vedle močové trubice, částečně i pochvy) na dotek bolel. Před sprchováním jsem jej necítila. Když jsem se na pupínek lépe podilvala, byl zarudlý, bez bílé čepičky, naopak nějaké tmavé (červená, hnědá). V okolí výrůstku je lehce zarudlá kůže. Nevíte někdo co to je?

Odpovědi
Edison

A co na to tvůj lékař? Zavolej mu, domluvte se, co a jak. Nabídni mu fotku.

da ny

Když si zadáte do vyhledavače „pupínek na genitálu“, vyběhne na Vás několik odkazů s tímto dotazem a odpovědi lékařů-
Všechny končí doporučením návštěvy lékaře.
Může jít o zarostlý chlup, ale i cokoliv jiného.

Kelt

A proč jsi tady nevložila fotografii? Lidé fotí brouky, pavouky, tak proč ne část sebe?