elik-29

Půjde reklamovat mobil s rozbitým displejem když mi před tím blbnul?

dneska jsem si rozbila displej na mobilu tak mě napadlo že ho půjdu reklamovat.ale tam by mi asi řekli že je to moje vina.pak jsem si vzpomněla že mi i po chvilkách po displeji běhali černé čáry a problikával .myslíte že ho reklamují když má ještě rok záruku? Předem díky za odpověd :)

Nejlepší odpověď
Emefej

Zajdi tam, za pokus nic nedáš.

Další odpovědi
lexx

záleží na obchodníkovi kdes přístroj koupila…někdy se to povede ukecat

jáára

Jo, takový mám nejradši…
co se stalo? nic najednou nejde.
rozeberu a uvnitř je ještě mokrý.

Jako klidně to zkus reklamovat, ale potom se nediv, když ti dají zaplatit dopravu, diagnostiku a skladné.

elik-29

koupila jsem to v K+B elektro a pokusím se :) ale díky za odpověď :)