Avatar uživatele
iwetax

Půjde mi bezdrátová myš, když mi nejse USB?

Doplňuji:
Mám noutbook, myslela jsem, že USB je ta zásuvka kam se strká kabel s myší

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Nepůjde. Protože do USB portu zapojíte přijímač.

Pokud by myš byla bluetooth a bluetooth modul by jste měla integrovaný v notebooku tak by to nejspíše šlo. Stolní PC bluetooth nemívají integrované na základní desce.

Dnes se PC bez USB portu nevidí.

Pokud nemáte USB port volný existují rozbočovače nebo přídavné řadiče jak v provedení do PC tak do NTB

Doplňuji:
Pokud má myš na kabelu obdélníkovou zástrčku tak je to USB konektor a pokud kulatou je to PS2 konektor

Pokud je ta zástrčka velká cca 2 × 1 cm a je taková částčně lichoběžníková tak se je jedná port COM a ten se dnes už prakticky nevyskytuje.

Upravil/a: Michal Kole

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

USB je dnes žádoucí, bez toho skoro žádná periferie nefunguje.

pokud se jedná o stolní PC, otevřete ho a skontrolujte „drátky“ vedoucí ke výstupu USB, jestli nejsou odpojené (dají sa zapojit jen na jedno místo, jinde nepasujou).
Doplňuji:
tá myš (i bezdrátová) musí s počítačem nějak komunikovat (je bezdrátová myš a přijímač, který ty bezdrátové vlny přijímá), a právě ten přijímač se dává do USB.

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Poněvadž tento problém se řeší u pár dní a k ničemu to nevede, myslím si, že pro tebe bude nejjednodušší zajít s NB do servisu, nebo za zkušenějším kamarádem a USB dáte do pořádku – pravděpodobně to nebude nic velesložitého..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

pude to pokud budete mít myš s bluetooth......
já mam myš za 9500Kč která je ovládaná přes Wifi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek