iwetax

Půjde mi bezdrátová myš, když mi nejse USB?

Doplňuji:
Mám noutbook, myslela jsem, že USB je ta zásuvka kam se strká kabel s myší

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nepůjde. Protože do USB portu zapojíte přijímač.

Pokud by myš byla bluetooth a bluetooth modul by jste měla integrovaný v notebooku tak by to nejspíše šlo. Stolní PC bluetooth nemívají integrované na základní desce.

Dnes se PC bez USB portu nevidí.

Pokud nemáte USB port volný existují rozbočovače nebo přídavné řadiče jak v provedení do PC tak do NTB

Doplňuji:
Pokud má myš na kabelu obdélníkovou zástrčku tak je to USB konektor a pokud kulatou je to PS2 konektor

Pokud je ta zástrčka velká cca 2 × 1 cm a je taková částčně lichoběžníková tak se je jedná port COM a ten se dnes už prakticky nevyskytuje.

Další odpovědi
arygnoc

USB je dnes žádoucí, bez toho skoro žádná periferie nefunguje.

pokud se jedná o stolní PC, otevřete ho a skontrolujte „drátky“ vedoucí ke výstupu USB, jestli nejsou odpojené (dají sa zapojit jen na jedno místo, jinde nepasujou).
Doplňuji:
tá myš (i bezdrátová) musí s počítačem nějak komunikovat (je bezdrátová myš a přijímač, který ty bezdrátové vlny přijímá), a právě ten přijímač se dává do USB.

beer

Poněvadž tento problém se řeší u pár dní a k ničemu to nevede, myslím si, že pro tebe bude nejjednodušší zajít s NB do servisu, nebo za zkušenějším kamarádem a USB dáte do pořádku – pravděpodobně to nebude nic velesložitého..

DDarent

pude to pokud budete mít myš s bluetooth......
já mam myš za 9500Kč která je ovládaná přes Wifi.