justgob

půjčování vnoučat

Musím půjčovat mou dceru tchýni která bydlí s romským přítelem a s kterým řešíme spory přes právníka/i ohledně vnoučat/a nemáme z něj dobrej pocit.Tchýně si za ní může kdykoliv přijít bydlí od nás 300 metrů,ale nepřijde.Má strach z mého manžela,který jí tam chodí kontrolovat,jestli se tam neděje něco proti naší vůli.Podle jejich právníka je to prý šikanování,když se jde kouknout do svého vlasníiho baráku kde má matka pouze věcné břemeno.Prosím poradte

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

ne

Nedávej své dítě nikomu,kde bys neměla pocit,že je v pořádku.Prarodič má právo vidět své vnouče,ale to je potom jiná otázka a odpověď.Styku s vnoučetem nebraň,ale to.že jí může navštívit u vás doma je správná volba,tak bych se zachovala i já.