xin

Půjčky pro nezletilé?

půjči mí někde peníze když mi nebylo 18 ?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Upřimně těžko. Jedině kamarádi a rodina.

Půjčování je cesta do prd…

Čím je půjčka delší tak tím déle ti naskakují úroky a ty úroky způsobí, že nevrátíš 10 tisíc, které jsi si půjčil, ale třeba 15 000.

Všímej si RPSN To je o kolik procent musíš vrátit navíc za jeden rok.

Dnes bylo v TV, že lidé nejsou finančně gramotní a neumí si spočítat výhodnost půjčky

Další odpovědi
anonym

Peníze na výšku? http://www.no­vinky.cz/doma­ci/246842-ministerstvo-taji-uroky-skolneho.html
Nepůjčí. Kdyby to zákony dovolovaly, některé české banky v područí Rakouska by nejraději půjčovaly všem bez rozdílu věku, vím co píšu. Oni ty peníze dostanou zpět pokaždé. Horší je to žít s dluhy. A ty se splatit musí. Je lepší přenést břemeno půjčky na někoho blízkého nebo člena rodiny komu je to už jedno.