Angeles

Půjčka od české spořitelny

Máte někdo zkušenosti s půjčkou od České spořitelny?
Nebo s kontokorent u České spořitelny?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano, manžel má půjčku i kontokorent. Pořád lepší, než od nějakých lichvářů,,,

Další odpovědi
Jambalaya

Ano, osobně si nepůjčuji od nikoho jiného, když je to nutné, tedy na bydlení. Kontokorent mám také už mnoho let. Pro fyzické osoby mají i relativně nízké poplatky. Horší je to z podnikatelskými úvěry a kontokorenty. Úroky sice slušné, ale mraky naprosto nesmyslných poplatků okolo. To mají ale banky všechny, nejsou to žádné dobročinné ústavy 🙂

Michálek1245

Spořitelna je docela fajn, ale počítejte s tím, že jsou to klasické bankovní půjčky, takže vyžadují stoprocentně čistý dluhový rejstřík. Takže pokud nemáte škraloup, tak je to ok. Ale já třeba malý škraloupek měl a tak mi pomohla půjčka na bydlení od Epujcka.cz. Tady jsou podmínky: http://epujcka­.wpneuron.com/puj­cka-na-bydleni/ Za mě docela fajn, když potřebujete překlenout období, kdy se vám prostě nedaří.