Avatar uživatele
josef0007

Půjčka na směnku/lichvář

zdravím všechny, chci se zeptat, jestli někdo má, zkušenosti z půjčkou na směnku. Potřebuji do Vánoc, nutně peníze. Třeba i lichváře, budu mít z čeho splácet, jen teď nemám dost finančních prostředků nejlépe jihočeský kraj. jen prosím nechci odpovědi typu "akorát se dostaneš do dluhů" to to vím sám ... máte nějaký kontakt??
Doplňuji:
Dělám to pro rodinu.. Navíc mám i záznam v registru...

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2506 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

neblbni kvůli vánocům jít do dluhů.Seš jak ten leachim,vrhne se do něčeho a pak tady naříká a volá o pomoc trdlo.

Neznám žádnýho lichváře a doufám že ani nikdy nepoznám .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud se do toho chceš opravdu pustit a mít půjčku ještě do Vánoc, tak zkus spíše Home Credit, Profi Credit, Profireal nebo si do vyhledávače zadej heslo rychlá půjčka, půjčka pro každého a pod. Teď před Vánocemi mi jich do e-mailů chodila velká spousta. Než sáhnout vyloženě po lichváři, tak bych šla opravdu raději do půjčky u společnosti, která má na trhu alespoň nějaké jméno. Navíc u Profirealu můžeš mít peníze opravdu rychle. Kdybys na to tolik nespěchal, tak by možzná stálo za pokus půjčit si peníze u Bankeratu.
Nezapomeň hlavně na to, že ať už si půjčíš kdekoliv, tak splácet svůj dluh budeš muset. Kdyby ses dostal do dočasných problémů se splácením, tak to okamžitě řeš s věřitelem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

ocko, redy, marci-vy tu vyloženě tazatele ochuzujete o jeho vlastní zkušenosti s lichváři.
josef0007-když už pojedeš k lichváři, je ti jedno, kolik utratíš, nejlepší lichváři jsou jak jinak než v Praze. Jsou ti zde schopni nevystavovat směnku, prostě jen ti předají pár korun a za pár dní budou chtít dvacetinásobek. Jo, kam se hrabe nějaký provident, jak radí ocko, ti na krásnou pražskou lichvu nemaj ani trošičku.

Takže jednoznačně-jeď do Prahy a zde se už někoho na ulici zeptej, nejlépe nějakých propichaných individuí, které se každou chvílí do sebe zhroutí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Dostaneš se jen do problémů. Tvoje volba. :-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Flekyy

Nejdřív si přečtete něco o půjčce na směnku a pak ji nebudete chtít, je velice riskantní. Jde totiž o jeden z nejrizikovějších typů úvěru, a to hlavně proto, že dáváte v sázku svůj majetek. Snadno se tak můžete stát oběti exekutora.

Zdroj: http://www.ihotovost.cz/pujcky -na-smenku

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petrdostal

A proč nezvolíte třeba hotovostní půjčku? Jsou podstatně bezpečnější než nějací lichváři a vyřízené bývají celkem rychle. Peníze vám doveze domů kurýr, takže pro ně ani nikam nemusíte. Doporučuju ale prvně porovnat, třeba tu: https://www.ferovepujcky.cz/… :)

Nový příspěvek