Avatar uživatele
slavie

půjčka na auto

je výhodnější vzít si leasink nebo půjčku ve spořitelně na koupi auta?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5382 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
LuciJe

Tohle je případ od případu. Nejjednodušší je nechat si obě varianty spočítat (v bance i u leasingové společnosti) – někdy najdete kalkulačky i na internetu (weby jednotlivých společností), a budete hned vědět, která varianta se vyplatí právě Vám.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Dobrý den, určitě doporučuji vzít spotřebitelský úvěr. Nám pomohla půjčka 100 000 Kč od https://epujcka­.cz/pujcka-100-000-kc/ :) Má to hned několik výhod. Nemusíte si půjčovat celou částku na rozdíl od leasingu a další věc, tak auto je hned vaše a nevlastní ho leasingová společnost. Co se týče úroku, tak tam je to podle toho, kde si půjčíte. 😉 Vždycky záleží na konkrétních podmínkách. 😉

Avatar uživatele
Stanislav1

Přesně tak, myslím si, že nelze plošně říci – tohle je lepší řešení a tohle je řešení horší. Je potřeba (ostatně tak jako u všecho :D) zapojit hlavu a skutečně si vzít čas a najít takové řešení, které je co nejoptimálnější. Myslím si, že je dobré použít srovnávače, jako například http://www.puj­ckyhned.cz/ne­bankovni-pujcky a udělat si v tom přehled sám. Potom už s nějakou představou v hlavě se zkusit obrátit, na dané poskytovatele.

před 2868 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manickaaa

Souhlasím s Stanislavem1 a soustředím se na osobní analýzu trhu, což mi pomáhá http://rychlapujcka-is.com/ a samozřejmě moudrá rada přátel a analytiků.

před 2335 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek