rostavalek

Využily jste někdo půjčku na auto přes internet?

Např. jsem našel auto půjčku na http://www.nejlepsi-autopujcka.cz/ kde se mi zdají výhodné podmínky, co myslíte? Díky

Nejlepší odpověď
iceT

Půjčovat si na něco,pokud si to nemohu dovolit hned zaplatit keš......no nevyužívám takových půjček,žít na dluh se moc nevyplácí.

Další odpovědi
anonym

Kdokoliv si na cokoliv půjčí (mimo na bydlení) je HLUPÁK.Protože daleko víc přeplácí než kdyby si na to spořil.
Spočítej si jak dlouho a po kolika tisících to budeš splácet a ty peníze si dávej stranou.A uvidíš, že na to auto budeš mít dřív než když to budeš ještě rok splácet i s úrokama.
Zrovna tak když přijdeš o práci (nebo přijde nemoc) tak zákonitě přijdeš i o auto (nebo z jakých peněz budeš splácet?).
Jen hlupáci si půjčují, protože nepřemýšlí dopředu.
Doplňuji:
Teprve nyní jsem se podíval na ten inzerát.Člověče vzpamatuj se …7 let!!! splácet auto, tak do toho by šel opravdu jen HLUPÁK.