Kdo mi psal teď mejl o kávě?
Email odesilatele je totiž jen číslo 10 a odpovědět na něj nelze.
Je možný podpis jako na odpovědích?
Doplňuji:
Ona to není blbost jak se někomu zdá. Jde o to, že jsem dostal mejl a
místo adresy odesílatele tam bylo jen číslo. už je to vyřešeno.
Chodí vám taky mejly s číslem?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
Upravil/a: Miroslavst
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jahoda před 5805 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Najdeš to nahoře. Je tam napsané odpoved@odpovedi – zpráva od …
Můj typ je Quentos. Ten mi teď také napsal mnoho e-mailů jen
s čísly…
Já k Vám, Quentosi, nenapsala žádné sprosté slovo. Ale Vy mne posíláte do pr*ele. Kdo komu tedy nadává? Můj první e.mail k Vám byl slušný, tak už nic neřešte, protože to stejně nemá cenu…
|
4Kdo udělil odpovědi palec? annas, Miroslavst, anonym, rynek878
před 5805 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
já to nebyl, to si jenom Jahoda vybíjí svoje paranoidní sklony. Začínám s láskou vzpomínat na tu trapku, co jí sem chodila jenom nadávat – Pink, Růžovička, Pinkulínek a spol. Teď už asi vím, čím ji Jahoda tak vytočila.
kdepak, nehulím, v životě bych to nevzal do huby, to mě jenom rozladily trapné urážlivé emaily od Jahody.
| 0 Nominace Nahlásit |
tak to se omlouvam quentosi
|
2Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, annas
před 5805 dny
|
0 Nominace Nahlásit |

Neroumím tomu,co jste psal v E-mailu,když jsem Vám děkoval za stránky o kávě.Můžete mi to vysvětlit,až bude čas. Děkuji Michal.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst
před 5804 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |