roxy52

Pršelo dneska u Vás?? Včera říkali ve zprávách,že bude dneska hodně pršet(v HK) a nic,ani kapka.

Je vedro,všechno suchý jak troud,jenom ze mě leje.(jsem v práci).

Nejlepší odpověď
1popelka1

U nás pořád nic, celý týden nic, jen dusno a dusno, teplo, slunce pořád před mraky utíká… Moravskoslezské Beskydy

Další odpovědi
Jahoda

Jesenicko – kroupy, silný déšť. Dnes jsme grilovali a zrovna, když jsem na gril pokládala křidélka, rozpršelo se a na hlavu mi začaly padat kroupy. 😁 Po chvíli se to uklidnilo, tak jsme dogrilovali. A před chvílí (je to cca 10 minut) byl velký slejvák, který trval asi cca 10 minut ☹

annas

Na Olomoucku se mají dnes k večeru objevit bouřky, krupobití, přívalové deště. Zatahuje se, takže předpověď se třeba vyplní. Jen ne nějaká hrůza.

rynek878

U nás na Liberecku,ráno půl hodiny pěkný slejvák,potom ještě nějaký ten vítr a po obědě zase dusno,i když né takové horko.Teď se to začíná opět mračit a zvedat vitr,tak uvidíme?

anonym

moravskoslezky kraj ani kapka,a to uz jsem udelala i panenku vuudu,ani to nepomohlo

BEAES

Jih moravy, silný déšť i vítr, docela velké kroupy, asi jako lískové ořech, přišlo to z ničeho nic, lidem létaly slunečníky i prádlo z balkónu, docela šupec, spší stále,ale bez krup a to máme 18,50hod. Lidi nepodceňujte to!!!

aramah

U nás na Vysočině stále nic, trošku buřina tak možná k večeru snad..

fira

Červený Dvůr 8km od Českého Krumlova.Teď je 16.36 a ani kapka.
Doplňuji:
Tak změna.Je 16.58 a začalo pršet.Ale nic moc.

panenka

Ano Roxy ted u nás pršelo

dagry

Karlova Studánka – Vrbno pod Pradědem tak tady prší a bouří právě teď.

Michal

Budeme se bavit o něčem jiném,nebo jen o počasí?