Proslavil Lady Gagu více její hlas, její vzhled či její bizardnost?

Odpovědi
hapiky

Ano, proslavil ji její hlas, kvalitní či líbivé písně,vzhled i bizarnost. Je toho ještě více, ale to by pro jednou mohlo stačit.

Irisa

V určitém období její bizarní zjevení, ale na současné poměry je již překonané. Hlas průměr. Vzhled nelze soudit, když se schovává za masky. Písně byly typicky popovitě průměrné, ale lidem se to líbí.