Ladič pian

Prosím, založíte mně nový účet Google?

Pro prohlížení videí na Youtube přes Smart Search. Mě se ukáže nějaké neopravneni i když dám správné heslo. Takto jsem vytvořil druhý nefunkční účet. Ke sledování, komentáře na youtube. Musím zakládat účet profil na počítači? Když to na smartfounu nejde?

-
Původně založíte mě …

Odpovědi
cochee

Zkus jenom takovou blbost: do té kolonky s názvem účtu (na tvém obrázku) zadej jen to „brebrebrbr“ bez @gmail.com.

Ladič pian

Přihlášení se nezdařilo

Děkujeme, že jste ověřili svůj e-mail.

Google nedokáže ověřit, zda vám účet brebrebrbr@gmail.com patří.
To znamená, že nově založené účty na gmail jsou párovány s telefonním účtem. Otázka proč?

Mc Merkurion

… neni pravda, dělal jsem účet minulej tejden, a telefon jsem vynechal, účet funguje …

Dochy

Např. pro pozdější řešení až zapomeneš heslo… Příp. až zjistíš, že Ti někdo šlohnul účet…