orestez

Prosím vás, elektro koloběžka s motorkem 250 W, pojedu do mírného kopce bez pomoci?

Moje tytok, co chci jsou za max. 20 tis., Lehkost stylu jen složit, přibližovátko, málo místa. MHD. Blatníky, ale ne značku Xiaomi. Do kopečka asi 5 minut. Někdo mi nabízí za 14 tis. jetou 340 km. Nechci chopper nebo elektro kolo. Kolo mám. Neřeším pocity při jízdě po kočičích hlavách. Pomůžete mi s výběrem? Prohlídnuto skoro vše video YouTube. Může vážit i 16 kilo, ale rychle složit a musí vejít do spodní části nákupního vozíku. Takže kolečka asi 16 bo co. Tuhle otázku mě nesežerete.

Odpovědi
Jiří Bohumil

Zkušenosti nemám, takže jsem na ně „kouk“.A co třeba tahle? Motor 350W, malá, lehká, skládací a vlastně „za babku“.;-)
https://www.sba­zar.cz/levneve­cid/detail/55600817-nova-elektricka-kolobezka-skutr-hoverboard

led

Dôležité je uvedomiť si, že uvádzané parametre sú na novú batériu a hmotnosť 75kg s dojazdom pri max.75% uvádzanej rýchlosti. Priemerná životnosť accu je uvádzaná na 2 roky, záleží aj od počtu nabíjacích cyklov. Cenu elektrokolobežky robia batérie. Nedoporučujem pevné, kolesá. Tieto informácie sú podporené praxou.
Neverte predajcom nimi uvádzané maximálne hodnoty.
S použitými vozidlami na accu opatrne pri kúpe. Radšej rátajte hneď aj s kúpou nových akumulátorov a preverte si ich dostupnosť.

orestez

@led, přední kolečko je nafukovací, zadní pevné, polyuretan. Tohle bych neřešil. Bat/aku vlastně je důležitá, dá 600 nabíjecích cyklů. Chci zaplatit. Ale ne do 40 tis., abych vyjel kopec, třeba na Lesnou. Prostě zatím nerozumím výkonu motorů. Žhavit ho nenechám. Nevím co teda. Ale blíží se zima, budu nadále jezdit MHD. I když bych chtěl zaplatit víc,tak nedám víc, než za možné staré auto. Složit. Vyjet. Zajet cca 3 km na nákup. Sedátko by bylo navíc, nic navíc.

led

Mňa to vyšlo asi na 26000 Kč. Teoretický písaný dojazd 90km, max rýchlosť 48km/hod /vtedy je dojazd cca 30km) . Po 2 rokoch praktický dojazd 30km, rýchlosť pri priemernej rýchlosti 25 km/hod, pri vyššej rýchlosti sa dojazd kvadraticky znižuje. Značku neudávam, aby som nerobila reklamu.

orestez

Jo zatím díky