Lukáš Rusek

Prosím poradíte mi nějaký optimalizující antivirus zdarma?

Nejlepší odpověď
quentos

A co by měl konkrétně optimalizovat?

Další odpovědi
nyjono

A potřebuješ něco optimalizovat nebo chránit antivirem?

Radius

Pokud potřebuješ dobrý antivirus uplně zdarma, zkus Avast Free antivirus, je český.

Zdroj: www.avast.cz

Lukáš Rusek

nyjono obojí v jednom

Dochy

Radius: Avast jsem zavrhl, když po upgradu začal otravovat se šíleným množstvím reklam. Nevím, jestli už jej nějak polidštili.

Radius

Avast nabízel lepší (a placenou) ochranu, já jsem to odmítl a používám tu základní a v pohodě, funguje a nijak už neotravuje.

still

Od avastu jsem také utekl kvůli množství falešných detekcí. Nyní jsem na ESS.