Reny

Prosím poraďte mi,

jestli pro pejsky existuje nějaký přípravek do elektrické zásuvky proti delobuchům,petardám nebo obojek a kde by se to dalo koupit nebo sehnat.Děkuji

Nejlepší odpověď
babule

U veterináře,může mu dát tabletky nebo něco jako pastu.Je to osvědčený.

Další odpovědi
Elk

Teď už je dost pozdě, ale snad se ještě dají koupit tablety na uklidnění, taky jsme je používali, ale teď ta naše už je hluchá, tak ji to nevadí. O obojku, ebo něčem do zásuvky jsem neslyšel. Pak už zbývá ho jenom uklidit do nejklidnější místnosti a vydržet. Přeju Vám klidnou noc s pejskem.

venkovan

Ještě, pokud jsi ve velkém městě se nechají koupit na veterinární klinice uklidňující prášky.
Jinak se psem nejít ven okukovat jak to bouchá a svítí (to dělá jen hlupák, chovatel který má svého psa rád je s ním raději doma), protože jednak rány „chytá“ netlumené okny a konstrukcí bytu a jednak nezřídka uteče i s vodítkem nebo se strachy z něj vyvlékne a ve stresu nikam zmizne. V lepším případě je potom odchycen a předán do útulku.