Prosím, poradí někdo, jak zlikvidovat rýhy ve staré umakartové koupelně a čím ji natřít, aby byla voděodolná, omyvatelná

umakartová koupelna

Nejlepší odpověď
terry

http://www.go­ogle.cz/#scli­ent=psy&hl=cs&­source=hp&q=o­myvateln%C3%A1+bar­va+do+koupelny&pbx=1&oq=­omyvateln%C3%A1+bar­va+&aq=1&aqi=g4&aq­l=&gs_sm=c&gs_u­pl=7671l7671l2l10332l1l1­l0l0l0l0l117l117l0­.1l1l0&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.&fp=cd9958e8c5967c64&bi­w=1240&bih=810

Otázka:
Dobrý den,
chystáme se vymalovat rodinný dum. Barvu do vsech pokoju i chodby máme vybranou, jen si nevíme rady s koupelnama.
Prosím o radu, jaké barvy pouzít pro vymalování koupelny (obklad bude jen na nejnutnejsích místech – kolem vany a umyvadla).
Dále prosím o radu, zda je ve Vasem sortimentu barva, kterou by bylo mozné pouzít prímo do sprchového koutu – do horní cásti (cca 15cm) a na strop. Sprchový kout je oblozen kachlickami.

Veronika Frycáková
Odpověď:
Dobrý den,
dekujeme za Váš dotaz a projevenou duveru. Pro ošetrení koupelny doporucuji použít omyvatelnou barvu. Z naší produkce Vám doporucuji:
pro bílé rešení: Primalex Fortissimo – tento výrobek je k dostání u všech vetších distributoru barev nebo drogerií
pro barevné : Primalex Procolor 2 – k zakoupení v Kolorovacích centrech Primalex (adresy na www.primalex.cz) kde Vám budou schopni nabídnout tuto barvu ve více než 7 tisíci odstínech.

Luboš Machoň

http://www.du­lux.cz/cz/p_in­terior_walls_an­d_ceilings.html

Poraďte si i s umakartem
Je-li ve vaší koupelně umakartové jádro, pak je třeba jej nejprve pečlivě umýt a nechat dokonale uschnout. Jako základní nátěr doporučujeme použít Primalex Izoprim. Tento přípravek je izolačním nátěrem proti skvrnám (nikotinové, po vytopení), ale lze jej použít i jako základní nátěr na umakart pod klasické interiérové a omyvatelné nátěry Primalex. Po zaschnutí nátěru můžete aplikovat „krycí“ nátěr, dle preferencí barevný (Primalex Procolor 2N) nebo bílý (Primalex Fortissimo). Více informací najdete na www.primalex.cz.

Další odpovědi
dědapetr

Polepit samolepící tapetou.

hanjimka

Kdysi jsme to dělali Balakrylem.A ve druhém bytě se nám spíš osvědčila samolepící tapeta.Byla speciálně určená do vlhkého prostředí.Jo a ty rýhy jsme zakytovali nějakým lepidlem,teď bych na to šla se silikonem.