prosim pomoooc

je mi to sice trapne ale nemuzu se s nikym libat, pokazde mi otecou rty a ja pak vypadam pritazlive asi jako kacer,takze mam obavy ze zustanu navzdy sama,nebo me pripadny partner bude vidat jen po tme

Nejlepší odpověď
kropitko

Nemá vousy,tedy spíš strniště????

Další odpovědi
Miroslavst

Odpovím trošku jinak. I z ošklivého kačátka se vyklube princezna. Pokud se ti toto stává při líbání a tvůj partner tě má opravdu rád, tak mu to určitě vadit nebude a sama nezůstaneš. Pokud mu to vadí, nebude to s tou jeho předstíranou láskou tak žhavé.

led

ak sa to stáva len pri líbání, asi máte na alergiu na tuto činnosť. Navštívte lekára

zmrzlinka

Zkus navstivi t lekare pomkuze ti vymyslet co bude pro tebe nejlepsiii