Avatar uživatele
Monča.R.E.T.

prosím pomoc přibrala jsem šíleně moc kg a nejde to dolu co mám dělat?

skoušela jsem dietu cvičit a nepomolo:(((
Doplňuji:
přibrala jsem 60kg…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4292 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

neseď u pc a věnuj se sportu -kila nejdou dolů rychle ,trvá to hodně dlouho a musíš vytrvat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Questman

Proboha hlavně ne dietu! Dieta jenom uškodí a pokud pomůže tak to bude jen tzv. jo-jo efekt a skončíš hůř, než jsi začala.
Zkus si po ránu zaběhat, nebo pokud se na to necítíš, tak alespoň projet na kole. Sedlehy, kliky atd.
Taky se podívej na BMI (Body Mass Index) jestli jsi na tom opravdu tak špatně anebo si to jen myslíš.
Normálně by měla pomoct změna jídelníčku, třeba tady www.flora.cz je pár užitečných rad ohledně cholesterolu a ještě něoc navíc.
Vyhýbej se tučným jídlům a pokud možno nahraď třeba máslo rostlinným tukem, př. Ramou. Hlavně si nemysli, že při hubnutí musíš hladovět, naopak, když se účinně a zdravě hubne, je to sice pomalé ale to co zhubneš už se hned tak nevrátí. Jísti pravidelně zhruba 4× denně ale zdravá jídla.
Inspirace se dá nabrat i z televize, př. Jste to co jíte, kde se to rozebírá podrobně i s radami.
Hodně štěstí s váhou 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mončo, kolik jsi to vlastně přibrala? Pokud se „vejdeš“ do BMI, tak nešil.
Pokud jsi opravdu naráz přibrala hodně, tak žádné diety a nic podobného nejspíš nezabere. Může to být hormonální porucha nebo štítná žláza, či jiné zdravotní problémy. V tom případě se vyprav k lékaři a svěř se mu. Bude třeba zjistit příčinu.
Je však docela pravděpodobné, že jsi ještě v letech, kdy se u Tebe hormony začínají teprve probouzet a pomalu se z Tebe stává „ženská“. V dospívání se lidské tělo hodně a rychle proměňuje.
Docela by pomohlo, kdybys napsala, kolik máš let a výšku a váhu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Monča.R.E.T.

pro ocko:je mi 13 a vaha:98 a výška:180

před 4292 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

60? Není ta nula překlep…?

před 4292 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Monča.R.E.T.

ne neni

před 4292 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek