Avatar uživatele
hanayka

Prosím pomoc co je to za nemoc u mého psa?

Dobrý,
můj es labradorský retrívr se chová poslední dva dny divně…chci říct že nepřijímá potravu,nebo jako předtím už neběhá ale většinu času jen leží a někdy jakoby tak mručí hhh…nevím jak to napodobit.Mé fence je 9 let a nikdy sem si u ní něčeho podobného nevšimla a nevím co je to za nemoc.Samozřej­mě,dnes jedeme navštívit veterináře ale i tak děkuju za všechny rady a tipy 🙂
Doplňuji:
Děkuji všem za tak moudré odpovdi…psala sem že s ní zajedeme k veternáři ale chtěla sem vědět alespoň co mám čekat…mimochodem už sme byli na veterině a je to zánět v děloze,teď ještě musíme počkat jestli přežije operaci…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3632 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Snad si nemyslíš, že někdo zodpovědný se zdravým rozumem bude diagnostikovat psa na dálku?
Navštiv co veterináře! Devět let je u retrívra poměrně vysoký věk a může to být cokoliv.
Doplňuji:
Zánět dělohy (pyometra) je častý problém u starších nekastrovaných fen.
Co dodat?

Upravil/a: anonym

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Příčin může být celá řada a byť by tu byli samí veterináři, bez prohlídky a dalších informací ti neřeknou nic konkrétního.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit


Avatar uživatele
Lamalam

Fenka už je stará.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alea

Všetko ide, len treba chciet. Podobný prípad sa stal známej, keď sa s podobným problémom obrátila na internetovú diskusiu. Ukázalo sa , že pes bol nesvôj preto, lebo majitelka má v rodine malé dieťa, ktoré sa so psíkom hralo. Dieťaťko ochorelo a muselo do nemocnice a pes to vycítil. Návšteva dieťata so psíkom vyriešil celý problém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Pejska je mi líto, snad to dobře dopadne. Také mám labroše.-))
Tady ale opravdu nešlo hádat, mohlo to být cokoliv.

před 3632 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek