Prosím o sdělení odpovědi: má někdo zkušenost s varnou deskou MECD 610FX od výr. MORA ?

Můj dotaz: po zapnutí varných okruhů na var.desce po několika sekundách se varná zona /spirály/vypne-nesvítí a pak za několik sekund zase zapne/ke vidět rozžhavená spirála/ Je to u tohoto výrobku normální, ještě jsem se s tím nesetkala. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
honza19hk

je to normální funkce plotny-to vypínání je činnost termostatu který ji chrání proti přehřátí a udžuje nastavenou teplotu.

Např: nastavená teplota 150°C ,plotna se zapne a hřeje do té doby než se ohřeje na 150°C a potom ohřívání vypne,jakmile se teplota sníží (např na 130°C)tak se to zas zapne.