Avatar uživatele
krkov6378

prosim o odpoved

Zdravim, je mi 17 a měřim pouhých 175 cm, muj tata ma 183cm a mama to kazí ma 165 cm, čili po genetické stránce vim proč sem tak malej, a chtěl bych se zeptat co mám jíst a jak často, abych vyrostl prosím, jinak kamaradka mojí babičky řikala, že její vnučka pila mlíko a rostla do 21 let, takže nevím a žádám o radu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3841 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pitím mléka nic nepokazíš, ale to, dokdy porosteš a jak budeš ve finále vysoký, je dáno geneticky, nikoli stravou (nebudeš-li vysloveně fyzicky strádat) – běžnými potravinami růst neovlivníš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Samotnému mléku bych tolik nevěřil, spíše všeobecně vyvážené stravě a samozřejmě důležité jsou geny. Určitě ještě povyrosteš, trvá to déle.
Více ti řekne jen odborník, který zná tvůj zdravotní stav, rodinné dispozice ap.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Pouhých 175 cm?A co máme dělat my,co nemáme ani 165 čísel?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Tvoje výška může být 180,5 cm. Samozřejmě zdravá a vyvážená strava je nutná. Omezit cukry, tuky. Jíst více bílkovin, zeleniny. Viz výpočet ve zdroji :

Zdroj: http://www.aha­online.cz/cla­nek/trapasy/31526/jed­noduchy-vzorecek-prozradi-jak-vysoke-bude-vase-dite.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

čas všetko ukáže.
kamarátka babičky má pravdu.
rásť môžeš i do 25 (ale nemusíš).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Můžeš zkusit hormony, nebo genetické inženýrství… Ale radši bych se spokojil s tou výškou. Ještě si vzpomínám, že jsem viděl dokument, kde ukazovali exklusivní stroj, který ve středověku natahoval lidi 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek