jahudka_vlm

Prosím nevíte jak se jmenuje tento film?

Celý příbeh je narozeninový dárek pro muže, kde mu připraví fiktivní příbehy, bude ho někdo pronásledovat a dělat mu ze života peklo a když přijde k někomu o pomoc (tito lide jsou take placeni kteto hre napr. bratr) tak dělá, že mu pomáhá. Na konci příběhu řeknou tomu muži, že všechno co prožil nebylo opravdové, ale koupili mu příběh. Děkuji a pěkný víkend.
Doplňuji:
A kde ho stáhnu prosím?

Nejlepší odpověď
hornik.

Jo to se jmenuje „Hra“.
Doplňuji:
Hra (The Game) (1997).avi
http://www.uloz­.to/7956563/hra-the-game-1997-avi

Další odpovědi
SajmonModer

Jj, hra, s Michaelem Douglasem Seannem Pennem. Stáhneš na uloz.to!