Jak setřít kluka kterého nechci, známe se chvíli a oslovuje mě kotě?

prosím, nejakej dobrej stěr, ale rychle, jeden kluk, kterýho nechcu, a znám se s ním sotva 5 minut mi apsat kotě -.-
a mě se to nelíbí, protože se s ním znám sotva 5 minut a už si hraje na frajera, a nevíc ho nechci, jak ho mám setřít?

Nejlepší odpověď
led

Kocourku i kotě má drápky a umí prskat. Kdysi se řvalo na valech : „Dále od hradu, dále“ a je teď „dále od mého kožíšku, neb drápky mé podrápou tě, cizinče“
Doplňuji:
Neboj se kocourka usadit, či zamést ním dvůr, když každé druhé – třetí slovo bude kocourek, přestane o tě dbát,

Další odpovědi
redy

Tý brďo fakt jo?
To je ale sprosťák říkat ti koťe,vyříznout jazyk jinak to nevidím

Roman71

Použil bych pravidlo: „Kde není dříví, tam hasne oheň“. Pokud je ti takové oslovení nepříjemné, řekni mu otevřeně, aby tě takto neoslovoval. Když v tom bude pokračovat a stupňovat, přestaň s ním komunikovat. Nic víc mne v tuto chvíli nenapadá :)

Beer4Real

Napiš mu neotravuj mě, nemám o tebe zájem. Hotovo

Kiti

To záleží..
můžeš být nepříjemná, ale třeba ho to bude bavit, nebo mu může napsat „copak kocourku“ věř mi, že když to zopakuješ v každý větě, tak ho dobře naštveš

tencosepta

Zeptej se ho jestli má taky chlupaté bradavky jako ty a slehne se po něm zem, nebo když se tě zeptá „Co děláš?“ tak mu napiš „Drbu si koule, co ty?“

bolak

řekni mu: „ano beruškó?“