Avatar uživatele
anonym

Jak setřít kluka kterého nechci, známe se chvíli a oslovuje mě kotě?

prosím, nejakej dobrej stěr, ale rychle, jeden kluk, kterýho nechcu, a znám se s ním sotva 5 minut mi apsat kotě -.-
a mě se to nelíbí, protože se s ním znám sotva 5 minut a už si hraje na frajera, a nevíc ho nechci, jak ho mám setřít?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3566 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Kocourku i kotě má drápky a umí prskat. Kdysi se řvalo na valech : „Dále od hradu, dále“ a je teď „dále od mého kožíšku, neb drápky mé podrápou tě, cizinče“
Doplňuji:
Neboj se kocourka usadit, či zamést ním dvůr, když každé druhé – třetí slovo bude kocourek, přestane o tě dbát,

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Tý brďo fakt jo?
To je ale sprosťák říkat ti koťe,vyříznout jazyk jinak to nevidím

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Roman71

Použil bych pravidlo: „Kde není dříví, tam hasne oheň“. Pokud je ti takové oslovení nepříjemné, řekni mu otevřeně, aby tě takto neoslovoval. Když v tom bude pokračovat a stupňovat, přestaň s ním komunikovat. Nic víc mne v tuto chvíli nenapadá :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Napiš mu neotravuj mě, nemám o tebe zájem. Hotovo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kiti

To záleží..
můžeš být nepříjemná, ale třeba ho to bude bavit, nebo mu může napsat „copak kocourku“ věř mi, že když to zopakuješ v každý větě, tak ho dobře naštveš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tencosepta

Zeptej se ho jestli má taky chlupaté bradavky jako ty a slehne se po něm zem, nebo když se tě zeptá „Co děláš?“ tak mu napiš „Drbu si koule, co ty?“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

řekni mu: „ano beruškó?“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek